Save to shopping list
Create a new shopping list

Sposoby płatności

Dla Twojej wygody oferujemy wiele popularnych form płatności:

PRZELEWY24 / IAI PAY

Systemy Przelewy24 oraz IAI Pay pozwalają Ci w łatwy sposób realizować błyskawiczne przelewy. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł zapłacić za Swoje zakupy, co przyśpieszy realizację zamówienia. Jest to sposób, który pozwoli nam najszybciej zrealizować przesyłkę.

Przelewy24 oraz IAI Pay

PAYPAL

System PayPal pozwala Ci w szybki i łatwy sposób zapłacić za zakupy za pośrednictwem konta PayPal lub popularnych kart płatniczych (Visa, Visa Electron, MasterCard, Mastercard Electronic, MasterCard Mobile i inne). Jest to sposób, który pozwoli nam najszybciej zrealizować przesyłkę.

PayPal

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Zamówienie możesz również opłacić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, w tytule przelewu podaj numer zamówienia. Poinformuj nas, jeżeli decydujesz się na tą formę płatności, aby zapewnić szybką rejestrację płatności i wysyłkę zamówienia.


GROUND GAME Krzysztof Brambor

Numer konta: 20 1140 2004 0000 3102 7418 7041

Nazwa banku: mBank S.A.PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatność przy odbiorze jest realizowana przy wyborze odpowiedniej opcji podczas składania zamówienia. W tym przypadku płacisz w paczkomacie lub u kuriera odbierając paczkę.

CENY

Ceny towarów podawane są w złotych polskich, w USD lub w Euro i są cenami brutto, tzn. zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

pixel